TecDoc CATALOG

Nuo 2023-01-01 keičiasi TecDoc licencijų kaina
2023 m. sausio 2 d.
Nuo 2023 m. sausio 1 d. keičiasi TecDoc WEB CATALOG licencijos kainos

Vienos darbo vietos licencijos kaina 160EUR + PVM
Informacija apie TecDoc licencijas ir kainas nuo 2021 m.
2021 m. sausio 3 d.
Nuo 2021 m. sausio 1 d. keičiasi TecDoc WEB CATALOG licencijos kainos.

Vienos darbo vietos licencijos kaina 150EUR + PVM
Informacija apie TecDoc licencijas ir kainas nuo 2020 m.
2020 m. sausio 2 d.
Nuo 2020 m. yra oficiliai stabdoma TecDoc DVD gamyba ir pilnai pereinama prie WEB versijos. 

TecAlliance jau daugiau kaip 20 metų kuria ir platina didžiausią pasaulyje atsarginių autodetalių duomenų bazę. Per paskutinius 5 metus duomenų apimtys ženkliai didėja, tekstinė informacija papildoma nuotraukomis, techniniais brėžiniais, todėl programos apimtis išaugo bent 10 kartų. Jau paskutinius 2 metus visos nuotraukos ir brėžiniai buvo kraunami interneto pagalba, todėl pilnas perėjimas prie WEB versijos yra nuoseklus ir racionalus žingsnis.

TecDoc WEB Catalog yra tokio paties funkcionalumo kaip ir DVD, tačiau esminiai privalumai lyginant su DVD yra šie:

 • Visi atnaujinimai atsiranda akimirksniu juos tik publikavus ir nereikia laukti sekančio ketvirčio, kol atnaujinimai atsiras naujoje DVD versijoje;
 • Programa veikia per Interneto naršklę (kiekvienam vartotojui sukuriamas atskiras prisijungimo vardas ir slaptažodis);
 • Programa veikia tiek su Windows, tiek su Linux ar Apple Mac operacinėmis sistemomis;
 • Programa veikia tiek iš įprasto kompiuterio, tiek planšetės ar mobilaus telefono.

Nuo 2020 m. keičiasi ir licencijų kainodara. Vienos darbo vietos metinė kaina 135 EUR + PVM. Daugiau informacijos apie kainas rasite čia.
Servisas programos papildymai (kalendorius)
2019 m. gruodžio 16 d.

"Servisas" kūrėjų komanda visuomet stengiasi įgyvendinti klientų pageidavimus, todėl 2019 metų pabaigai pateikia Jums naują funkcionalumą - vykdomų ir planuojamų darbų kalendorių.

Nuo šiol galėsite matyti savo darbuotojų ar darbo vietų užimtumą ir lengvai planuotis kada galite priimti naujus užsakymus!

Kaip naudotis?

Naują funkcionalumą nuo dabar įjungėme visiems mūsų klientams ir visoms Demo paskyroms.

 1. Jei esate prisijungę prie "Servisas" sistemos rekomenduojame atsijungti ir prisijungti iš naujo, kad pamatytumėte naujai atsiradusius punktus
 2. Kalendoriuje atskiru stulpeliu bus rodomi visi Jūsų darbuotojai ar darbo vietos, todėl juos galite susivesti naujame punkte "Darbuotojai".

Priklausomai nuo to kaip planuojate savo darbus, čia galite suvesti konkrečių mechanikų vardus arba tiesiog darbo vietas (keltuvas1, suvedimas  ir pan.).

3. Užsakymo kūrimo formoje nuo šiol atsidado nauja sekcija "Darbuotojai", kurioje ir galėsite pasirinkti vieną ar kelis darbuotojus bei nurodyti priskirto darbo pradžią ir trukmę valandomis.

PASTABA: Užsakymo formoje nebelieka lauko "Priskirtas mechanikas", tačiau tie, kas jau vesdavo mechanikų vardus - juos automatiškai ras naujame modulyje "Darbuotojai" ir jų pakartotinai nereikės kurti.

Kiek tai kainuoja?

Visiems esamiems klientams naujas funkcionalumas NEMOKAMAS! 

Nauji klientai galės naudotis šiuo funkcionalumu tik užsisakę planą "Specialus" ar "Profesionalus".

Sužinokite daugiau apie Servisas programos kainas čia.

PASTABA: Jei nenorite naudotis kalendoriaus funkcionalumu ir norite, kad jis būtų atjungtas - informuokite ir naujus punktus pašalinsime iš Jūsų paskyros.

Servisas programos papildymai 2019 I ketv.
2019 m. kovo 15 d.

"Servisas" programos klientai mums nuolatos teikia savo pastebėjimus ir pasiūlymus. Atsižvelgdami į tai kas šiuo metu aktualiausia atlikome kelis labai naudingus atnaujinimus:

1. Dauguma vartotojų suveda prekes ir jas renkasi iš sąrašo, tačiau pasigedo galimybės susikurti standartizuotas paslaugas, kurios dažniausiai atliekamos Jūsų servisuose. Nuo šiol atsiranda naujas modulis "Darbai":

Šiuos darbus galėsite įtraukti į užsakymus ir sąskaitas.

Taip pat palikome ir seną galimybę kurti kitas paslaugas, kurios dažnai nesikartoja ir nėra tikslo jas kurti ir saugoti sistemos registre.

2. Gavome prašymų iš PVM mokėtojų, kad sistema leistų išrašyti sąskaitas su 0% PVM, todėl sąskaitų kūrimo/redagavimo formoje atsirado papildomas laukas tokiam požymiui pažymėti:

3. Dirbant su prekėmis mes darome supaprastintą likučių apskaitą - pardavus prekes ir išrašius sąskaitą prekių likutis sumažinamas. Tačiau gavus pastebėjimų, kad ne visuomet yra rašomos sąskaitos, o turėti tikslius prekių likučius yra labai aktualu, todėl nuo šiol GALIME pakeisti Jūsų paskytos nustatymus taip, kad likučiai būtų nurašomi nuo užsakymo! T.y. jei tik sukuriate užsakymą ir jame nurodote prekes ir jų kiekius - jie iškarto nurašomi nepriklausomai nuo to ar rašoma sąskaita ar ne. 

Jei pageidaujate šio nustatymo - prašome mums informuoti, nes visiems vartotojams pagal nutylėjimą lieka galioti sena logika (nurašyti prekes tik išrašius sąskaitą).

PASTABA: Norint matyti visus atnaujinimus rekomenduojame atsijungti nuo paskyros ir prisijungti iš naujo!

Gerų darbų ir sėkmingo naudojimosi Servisas sistema!

Servisas programos papildymai
2018 m. gegužės 7 d.

"Servisas" programos klientai mums nuolatos teikia savo pastebėjimus ir pasiūlymus. Atsižvelgdami į tai kas šiuo metu aktualiausia atlikome kelis nedidelius, bet naudingus atnaujinimus:

 • Kuriant užsakymą nuo šiol galima nurodyti ir palnuojamą užsakymo atlikimo datą.  Ši data yra itin svarbi jei automobilio remontas atliekamas kelias dienas:
 • Nuo šiol užsakymų sąraše matysite ir galėsite atsisiųsti automatiškai suformuotą Automobilio PRIĖMIMO - PERDAVIMO AKTĄ! Užsakymų sąraše yra matomas naujas dokumento ženkliukas:

Sistemoje suformuotą dokumentą galite atsidaryti ir atsispausdinti:

Gerų darbų ir sėkmingo naudojimosi Servisas sistema!

Servisas programos atnaujinimai
2017 m. balandžio 14 d.

Džiaugiamės, kad mūsų klientai gerai vertina naują Serviso programą ir teikia mums pastebėjimus ir pasiūlymus. Atsižvelgdami į juos atlikome kelis nedidelius, bet naudingus atnaujinimus:

 • Automobilio kortelėje atsirado 2 nauji papildomi laukai: kėbulo numeris ir variklio galia kW;
 • Kuriant užsakymus patobulinome paieškos lauką. Dabar ieškoti prekės galima ir pagal pavadinimą ir pagal prekės kodą, o paieškos lauke dabar yra matomos abi reikšmės:

 • Nuo šiol sąskaitas faktūras galite išsiųsti klientui vienu paspaudimu. Sąskaitų sąraše jums tereikia sužymėti sąskaitas ir iš veiksmų juostos pasirinkus paspausti "išsiųsti sąskaitą".


Nauja programa serviso užsakymams valdyti
2017 m. kovo 10 d.

Daug metų dirbdami su automobilių verslo atstovais sukūrėme naują, labai paprastą ir naudingą automobilių serviso valdymo programą. Programa veikia "debesyje", jos nereikia instaliuoti, veikia ir su planšetiniais kompiuteriais ir telefonais.

Pagrindinės sistemos funkcijos:

- Užsakymų registravimas
- Užsakymo dokumentų spausdinimas
- Užsakymo būsenų (pradėta / baigta ir kt.) fiksavimas
- Sąskaitų faktūrų spausdinimas
- Kasos pajamų orderių spausdinimas
- Klientų informavimas SMS žinute
- Duomenų eksportavimas

Autoprogramos.lt Servisas - Tai geriausias sprendimas rinkoje!

Daugiau informacijos www.autoprogramos.lt/servisas
Naujos Autodata programos kainos
2017 m. sausio 31 d.
Nuo 2017 m. vasario 1 d. keičiasi Autodata licencijų kainos Lietuvos rinkai. Nuo šios dienos visi nauji užsakymai ir senų licencijų atnaujinimai kainuos pagal naują patvirtintą kainyną.

Naujos Autodata kainos pateiktos be PVM:Užsisakykite Autodatą jau šiandien!
Atnaujintas TecDoc jau prekyboje Lietuvoje
2017 m. sausio 1 d.
2016 metų paskutinį ketvirtį TecDoc kūrėjai visus savo produktus TecDoc ir TecCOM ir TecRMI apjungė vienu pavadinimu "TecAlliance". Naujausią TecAlliance TecDoc programą galite įsigyti ir Lietuvoje.

Naujas TecDoc

TecDoc CATALOG pateikiama pati naujausia ir išsamiausia informacija apie atsargines automobilių dalis. Šis produktas skirtas automobilių dirbtuvių darbuotojams ar autodetalių pardavėjams, kurie labai greitai ir tiksliai gali identifikuoti ir surasti tinkamas dalis konkrečiiam automobiliui. 

Užsisakykite TecDoc jau šiandien!
Išbandykite Autodata Demo versiją
2016 m. sausio 27 d.
Autodata demo versija vėl prieinama. Jau dabar galite užpildyti šią formą ir 14 dienų galėsite bandyti Autodata programą nemokamai!


2015 metais Autodata stipriai atnaujino savo programą, kurią dabar labai patogu naudotis iš įvarių įrenginių. Autodata Online versija nuo šiol puikiai veikia ne tik staliniuose, bet ir planšetiniuose kompiuteriuose. Taip pat galite jungtis ir iš mobilaus telefono.

Autodata online versija prieinama anglų ir rusų kalbomis.
TecDoc pristatė visiškai naują TecDoc CATALOG Standard
2015 m. balandžio 1 d.

Nuo 2015 m. II ketvirčio TecDoc pradeda leisti atnaujintą TecDoc CATALOG versiją Standard. Šioje DVD versijoje buvusius 6 DVD diskus pakeičia 2 DVD diskai, kurie užima gerokai mažiau kompiuterio vietos ir yra greičiau įdiegiami.

Nuo pradžios iki dabar TecDoc sistema gerokai užsaugo ir šiuo metu joje jau yra daugiau nei 600 prekinių ženklų. Visa informacija yra pateikiama su aukštos kokybės paveiksliukais, o tai sąlygoja, kad programa užima vis daugiau vietos kompiuteryje. Paskutinės TecDoc CATALOG versijos užėmė net 6 DVD diskus ir juos instaliuoti prireikdavo net 24 GB disko vietos!Nuo 2015 m. II ketvirčio platinamame naujame TecDoc CATALOG Standard lieka tik 2 DVD diskai, nes visa media informacija, tokia kaip produktų nuotraukos ir brėžiniai, yra perkeliami į TecDoc internetinius serverius. Tai reiškia, kad nuo šiol užtenka į kompiuterį instaliuoti tik 2 DVD diskus. Juose pateikiama informacija bus tokia pati kaip anksčiau, tačiau visi paveiksliukai programoje bus atidaromi ne iš jūsų kompiuterio, bet užkraunami tiesiai iš TecDoc internetinio serverio.

Naudojantis TecDoc CATALOG Standard jūs pajausite šią naudą:
 • Lengvas ir greitas įdiegimas: nuo šiol gausite 2 DVD diskus vietoj buvusių 6;
 • Padidintas efektyvumas: įdiegimo procesas bus net 4 kartus greitesnis;
 • Vartotojui patogu: programa pasileidžia 4 kartus greičiau;
 • Minimalūs sistemos reikalavimai: kompiuteryje reikia 8GB disko vietos ir interneto ryšio paveiksliukams užkrauti.


Užsisakykite naują TecDoc CATALOG Standard jau šiandien!


TecDoc atnaujinimai 2015 metams
2015 m. sausio 2 d.
Tik pas mus jau galite įsigyti naujausius TecDoc DVD 2015 metams. Naujiems klientams suteikiame tesię išbandyti TecDoc visiškai nemokamai!

 

TecDoc CATALOG 01/2015 pasipildė šiais naujais tiekėjais:
 • BORSEHUNG
 • CARGOPARTS
 • DÜRER
 • HC-CARGO
 • MAXTRAC
 • MICHELIN
 • SERA
 • STARTVOLT
 • TRIALLI
Primename, kad DVD diskus išsiunčiame paštu į bet kurį Lietuvos miestą!

TecDoc CATALOG Version 04/2014
2014 m. spalio 1 d.
Galimybė atnaujinti savo TecDoc naujausia 04/2014 versija. Kaip visuomet duomenų bazė apildyta naujais dalių gamintojais. Pirmą kartą CATALOG programoje atsiranda šie prekiniai ženklai:

 • 1A FIRST AUTOMOTIVE
 • BUCHLI
 • EUROBRAKE
 • FERSA
 • FINWHALE
 • GT EXHAUST
 • HELLA
 • GUTMANN
 • HOLA
 • IMEX
 • INTERVALES
 • MAGNAFLOW
 • MDR
 • MW
 • NSK
 • PFI
 • SIVENTO
 • TALOSA
TecDoc 04/2014


Užsakymus paštu siunčiame į visą Lietuvą.

Programos pagrindinės licencijos kaina 125,33 Lt su PVM.
Papildomos licencijos kaina 35.09 Lt su PVM.
Jau atvyko TecDoc CATALOG 2014 2 ketvirčio atnaujinimai
2014 m. balandžio 1 d.

Kaip visada TecDoc kas ketvirtį išleidžia naują programos TecDoc CATALOG versiją. Naujausia 02/2014 TecDoc versija pas mus jau atvyko, todėl nuo šios dienos pradedame šių diskų prekybą Lietuvoje.

Komplektas susideda iš 6 DVD diskų. Programą galima instaliuoti viename kompiuteryje ir ji galioja iki 2014 m. liepos 31 d. Papildomiems kompiuteriams galima įsigyti papildomas licencijas.

Programos pagrindinės licencijos kaina 125,33 Lt su PVM.
Papildomos licencijos kaina 35.09 Lt su PVM.